AmedSpor Barikat Gurubu’ndan Çağrı

FB_IMG_1454789691674
Paylaş
 

Amedspor Barikat Grubu’nun Çağrısı :

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’a çağrımızdır.

 

Türkiye Kupası’nda kulübünüz Fenerbahçe ile eşleştik. Kupada şimdiye kadar 9 maç yaptık ve hiç yenilmedik. İlk maçı kendi sahamızda seyircisiz olarak oynayacağız. Diyarbakır’daki karşılaşmanın, herhangi bir sorun olmaksızın tamamlanacağından şüphemiz yok.

Ancak  Amedspor kulübüne tam kura çekiminden sonra, hem futbolcu hem de taraftar bazında kulübü zor durumda bırakıcak ağır yaptırımlar uygulamaya konuldu.Tamamen kulübümüzü devre dışı bırakmaya yönelik cezalara ve baskılara mağruz kaldık.

Siz de, Diyarbakırlı olup Diyarbakır’a çeşitli hizmetleri olmuş ve bunun yanında hem kişisel hem kulüp bazında haksız olduğu yasalarca da ispatlanmış suçlamalara maruz kalmış bir yöneticisiniz. Futbol Federasyonu’nun her türlü adaletsiz uygulamasına ses çıkarttığınızı biliyoruz. Amedspor’un uğradığı haksızlık aynı zamanda federasyonun kulübümüz üzerinde yarattığı ve sürdürmek istediği baskının sonucudur.

Sizden beklentimiz, rakibiniz ile aynı şartlarda karşılaşmak isteğinizi dile getirmenizdir. Bu sayede Fenerbahçe ile Amedspor karşılaşmasını izleyecek milyonlara bunun sadece bir spor mücadelesi olduğunu hatırlatacak ve kardeşlik ile dostluğun gösterileceği bir gün olmasına katkıda bulunacaksınız.

Sevgi ve saygılarımızla.

 

AMEDSPOR BARİKAT TARAFTAR GURUBU

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Aydın kaboğlu diyor ki:

    Sizleri tebrik ederim.Ben Artvinliyim,askerliğimi Diyarbakır’da yaptım ve Fenerbahçe liyim.Ayrıca hakemlik ve gözlemcilik yapmış biri olarak aldığınız ceza doğru ancak zamanlamanın yanlış olduğunu düşünüyorum.Bu ceza aynı gün verileceğine ya bir gün önce yada bu Malta’n sonraya verilebilirdi.
    Sizlere de bu kadar başarıyı gölgeleyecek açıklamalar yapmamanız,sporu spor için yapmalısınız,bu sizi daha iyi tanıtacaktır.Selamlar

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Bizi Facebook’tan takip edin!
Arşiv

Mobil site